Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Debata "Bezpieczne ferie 2019"

W dniu 5 lutego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Będzinie odbyło się spotkanie w ramach akcji „Bezpieczne ferie 2019”. W debacie uczestniczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st.kpt. Arkadiusz Spera.

Celem  spotkania było podjęcie dialogu umożliwiającego koordynację działań zmierzających do podniesienia bezpieczeństwa w okresie zbliżających się ferii zimowych, zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców Będzina, a ponadto wymianę informacji pomiędzy przedstawicielami placówek oświatowych, a Policją i Państwową Strażą Pożarną. Rozmawiano również o współpracy i wspólnych metodach działania w przypadku wystąpienia ewentualnych zagrożeń. 

Źródło zdjęć: bedzin.pl

on 06 luty 2019