Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Film promocyjny SA PSP w Poznaniu

Zamieszczony materiał poświęcony jest kształceniu w Państwowej Straży Pożarnej, zrealizowany został przez Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu. W krótkim filmie przedstawiony jest bohater, który realizuje swoje dziecięce marzenia i podejmuje naukę w szkole aspirantów PSP, aby zostać strażakiem. Film ten przedstawia system kształcenia pożarniczego, niezbędnego do dalszego rozwoju zawodowego.

Ćwiczenia na Pogorii IV

07-08.01.2019, Zbiornik Wodny Kuźnica Warężyńska (Pogoria IV)

W dniach 7 i 8 marca 2019 r. na zbiorniku wodnym Pogoria IV zostały przeprowadzone ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego z wykorzystaniem dwóch łodzi i nowo pozyskanego pontonu znajdujących się na wyposażeniu JRG.

on 09 marzec 2019

        Inne            Inne            Inne