Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl
ePUAP: /KPPSPBedzin/SkrytkaESP

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Bezpieczne ferie 2020

Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Będzinie aktywnie włączyli się w akcję pod nazwą „Bezpieczne ferie 2020” zainicjowaną przez Wojewodę Śląskiego. Najważniejszym celem prowadzonej kampanii jest podniesienie poziomu świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznych zachowań związanych ze specyfiką wypoczynku zimowego.

W ramach prowadzonej akcji w dniu 27.01.2020 roku na lodowisku OSiR Będzin przeprowadzono praktyczne pokazy ratownictwa lodowego połączone z pogadanką na tematy związane z bezpieczeństwem podczas ferii zimowych. W pokazach brały udział dzieci z województwa małopolskiego przebywające na obozie sportowym w naszej miejscowości.

on 28 styczeń 2020