Napisz do nas na:
komenda@bedzin.kppsp.gov.pl
ePUAP: /KPPSPBedzin/SkrytkaESP

ul. Modrzejowska 74
42-500 Będzin

Zadzwoń do nas:
+48 32 294 45 40 do 42
+48 32 267 50 31 do 33

Witamy w serwisie internetowym

 

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

w Będzinie

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną. Znajdą tutaj Państwo informacje o szerokim zakresie działalności ratowniczo – gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej powiatu będzińskiego, jej historii, dniu codziennym, strukturze i sposobie funkcjonowania. Publikujemy tutaj aktualności z Komendy, a także opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego Powiatu, dane statystyczne, a także szereg innych ciekawych i ważnych porad, ostrzeżeń i informacji.

Porozumienie z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach

27 lutego 2020 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie a Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.

Porozumienie dotyczy wzajemnej współpracy i objęcia patronatem klas o kierunku pożarniczo - ratowniczym oraz określa zasady współpracy stron przy wspólnej realizacji zadań na rzecz edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw społecznych uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, a w szczególności uczniów klas o kierunku pożarniczo - ratowniczym. Porozumienie zostało podpisane przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie st.kpt. Arkadiusza Sperę oraz Panią Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.

on 28 luty 2020